menu

Mariusz Pudzianowski to MASZYNA! Ostro trenuje od samego rana [ZDJĘCIA]

20.04.2017, godz. 11:10
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: Facebook

Mariusz Pudzianowski to profesjonalista w każdym aspekcie swojego życia, ale przede wszystkim w sporcie. Wie, że ciężka praca popłaca, dlatego wstaje skoro świt, zaczynając dzień od ostrego treningu. A to wszystko przed godziną 7:00 rano. "Pudzian" będzie w życiowej formie na PGE Narodowym!

"Wstawać śpiochy!! 40 min zaprawy zrobione. 30 min bieżnia i 15 min orbitrek i można iść do pracy na 7:00" - motywował fanów z samego rana Mariusz Pudzianowski na Facebooku. Karierę zawodowego fightera MMA łączy z innymi obowiązkami, jak chociażby prowadzeniem własnej firmy transportowej, o której więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Im bliżej 27 maja, tym "Pudzian" będzie miał mniej czasu na zajmowanie się swoimi interesami. Przed walką na gali KSW 39: Colosseum musi ostro trenować, bo jego rywal nie próżnuje i zapowiada szybki nokaut! Pudzianowski zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem, który w przeszłości także brał udział w zawodach strongmanów, ale znacznie przegrywał rywalizację z Pudzianowskim. Zrewanżuje się w oktagonie?

WIĘCEJ SPORTU