menu

Marcin Różalski ostro o uchodźcach. Mówi o karze jak dla pedofili

19.06.2017, godz. 10:23
Marcin Różalski przed walką z Pudzianem na KSW 35
foto: Super Express

Marcin Różalski słynie z tego, że nie boi się mówić tego, co myśli. Tym razem na swoim facebookowym profilu zamieścił kontrowersyjne wideo, w którym profesor Bogusław Wolniewicz wypowiedział się na temat uchodźców. "Różal" dodał do słów uczonego swoje trzy grosze. Okazało się, że zawodnik mieszanych sztuk walki jest zatwardziałym przeciwnikiem przyjmowania imigrantów do Polski.

Marcin Różalski na swoim profilu zamieścił film, który w sieci krąży od dłuższego czasu. Już wcześniej słowa profesora Bogusława Wolniewicza wywołały spore poruszenie w Internecie. Dotknął on tematu uchodźców, który obecnie jest istotnym problemem. Z jednej strony imigranci uciekają bowiem przed wojną i głodem. Szukają lepszego życia. Z drugiej strony jednak, wśród nich mogą znaleźć się islamscy ekstremiści, którzy coraz częściej przeprowadzają zamachy terrorystyczne w europejskich krajach. Marcin Różalski wyraźnie należy do grona przeciwników przyjmowania uchodźców.

Przeczytaj: Mariusz Pudzianowski o uchodźcach: Wolałbym jeść chleb ze smalcem, ale mieć spokój

"Różal" słynie z walki o prawa zwierząt. Wspomniał o tym także w wyżej opisanym poście. "Zawsze mówiłem, że kocham zwierzęta, a ludzi nienawidzę" - napisał wojownik federacji KSW. "Dość w Polsce jest gnoju, kur** i balasów. Więcej nie potrzeba (...). Dlaczego to my mamy się dostosowywać? Jedź do nich i chciej swoich praw. Życzę powodzenia. Topić, topić i dorzucić kur** znęcające się nad zwierzętami, pedofili i zdrajców Polski" - dodał w swoim kontrowersyjnym wpisie Marcin Różalski.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SPORTU