menu

KSW 39. Tomasz Narkun: Wyślę Wójcika do szpitala!

19.05.2017, godz. 21:00
Tomasz Narkun
Tomasz Narkun foto: EAST NEWS

To walka o panowanie w wadze półciężkiej. Tomasz Narkun (28 l.) bronić będzie pasa mistrza KSW, a spróbuje mu go odebrać Marcin Wójcik (28 l.). Obaj znani są z widowiskowych stylów walki. Narkun zapowiada, że... wyśle Wójcika do szpitala. Powalczą na gali KSW 39 Colosseum (27 maja, PGE Narodowy).

Wójcik wygrał osiem kolejnych walk. Jest niepokonany od trzech lat. - W tej walce zweryfikuję, na jakim poziomie jest Tomek. Jeszcze nie walczył z kimś, kto bije tak mocno jak ja. Dynamika i wytrzymałość to moje atuty. Ostatnio Narkun miał problemy z kondycją. Jeżeli teraz też tak będzie, to na pewno to wykorzystam - odgraża się pretendent.

Narkun jest mistrzem KSW od 2015 roku i nie zamierza oddać pasa.

- Żadne zwycięstwo Wójcika nie zrobiło na mnie wrażenia. Chciałem się z nim zmierzyć, żeby zamknąć usta tym, którzy mówią, że może mi zagrozić. To ja jestem mocniejszym zawodnikiem, moje pięści zrobią spustoszenie. Wójcik ma jeszcze trochę czasu, żeby się wycofać i lepiej niech to zrobi. Jak nie, to trafi do szpitala - straszy rywala mistrz.

Bilety na KSW 39 (27 maja, PGE Narodowy) są wciąż dostępne na portalu ebilet.pl. Transmisja w systemie PPV w Polsacie Cyfrowym, sieciach kablowych oraz i w Internecie na www.kswtv.com.

WIĘCEJ SPORTU