menu

Redaktor naczelny SE Sławomir Jastrzębowski wejdzie charytatywnie do ringu [WIDEO]

20.04.2017, godz. 14:33
Sławomir Jastrzębowski, boks
foto: Super Express

Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny "Super Expressu" już 13 maja zadebiutuje w bokserskim ringu. Powalczy na gali dla Szlachetnej Paczki w szczytnym celu. Wydarzenie ma na celu zmienić podejście Polaków do pomagania. Debiutujący pięściarz jest w reżimie treningowym i nie ma wątpliwości, że da z siebie wszystko!

Źródło: Super Express TV

Sławomir Jastrzębowski od dłuższego czasu wylewa siódme poty na siłowni. Jest potężnie zbudowany i z pewnością jego przeciwnik 13 maja nie będzie miał lekko. Mimo, że IV edycja Gali Biznes Boxing Polska ma charakter charytatywny, to możemy być pewni, że redaktor naczelny "Super Expressu" da z siebie wszystko na arenie. "Muszę trochę poćwiczyć tego boksu" - napisał na Facebooku Sławomir Jastrzębowski. Oprócz naszego naczelnego w wydarzeniu udział wezmą między innymi aktor Wojciech Zieliński, pomysłodawca biegu Runmagedon Jarosław Bielecki czy blogger Kamal Jahid.

W walce wieczoru założyciel i twórca Szlachetnej Paczki ksiądz Jacek Stryczek zmierzy się z byłym mistrzem świata i Europy w zapasach Andrzejem Supronem. Wydarzenie, które odbędzie się w Legia Fighting Club w całości wesprze Szlachetną Paczkę. Gwiazdy chcą zmienić myślenie polskiego społeczeństwa o pomaganiu innym.

W maju odbędzie się już czwarta tego typu gala w naszym kraju. Widać, że ich popularność nad Wisłą stale rośnie, co potwierdzają kwoty zbierane podczas wydarzeń. Na pierwszej edycji udało się zgromadzić ponad sto dziesięć tysięcy złotych, na drugiej - przeszło sto tysięcy złotych. Rekord pobito za trzecim podejściem, gdy zebrano więcej niż dwieście trzydzieści tysięcy złotych. Organizatorzy liczą, że gala z udziałem Sławomira Jastrzębowskiego przebije tę liczbę.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SPORTU