menu

Mariusz Pudzianowski wspiera Artura Szpilkę po porażce: Masz jaja, idź dalej!

18.07.2017, godz. 06:32
Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka trenują razem!
foto: Facebook

Artur Szpilka wrócił do ringu po półtorarocznej przerwie, ale był to powrót bardzo bolesny. Już w czwartej rundzie przegrał z Adamem Kownackim i jego dalsza kariera stanęła pod znakiem zapytania. Może jednak liczyć na wsparcie dobrych znajomych. "Szpilę" zmotywować spróbował nawet... wojownik MMA Mariusz Pudzianowski - Masz jaja i idź dalej! - napisał do niego na Facebooku.

Dla Artura Szpilki był to bardzo traumatyczny powrót do ringu po długiej przerwie. 28-latek wielokrotnie buńczucznie zapowiadał, że nie da szans Adamowi Kownackiemu i wróci na bokserskie salony, ale jego słowa spotkały się z brutalną rzeczywistością. To "Babyface" okazał się od rywala o klasę lepszy i znokautował go już w czwartej z dziesięciu zaplanowanych rund.

Po walce Szpilka przyznał, że to jeden z najcięższych momentów w jego karierze. Jednocześnie przyznał, że przeciwnik faktycznie zasłużył na zwycięstwo - Gratulacje dla Adama! Był lepszy, taki sport. Idź dalej swoją drogą, trzymam kciuki za rozwój kariery... Wygrał lepszy - napisał na Facebooku "Szpila".

Wpis ten spotkał się z wieloma krytycznymi komentarzami. Kibice sugerowali pięściarzowi, by lepiej zakończył już karierę, bo nic dobrego z niej nie wyniknie. Wśród hejterskich wpisów pojawiło się jednak kilka bardzo pozytywnych. A autorem jednego z nich był... Mariusz Pudzianowski.

- Chwila odpoczynku i dalej do roboty!!!!!! Nie przegrywa ten co nic nie robi. Masz jaja i idź dalej!!! Nie raz oberwałem w Strong Man czy MMA i podniosłem się!! - skomentował wpis kolegi "Pudzian".

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SPORTU