menu

Conor McGregor szokuje. Stawia milion euro na swoją wygraną z Mayweatherem!

08.08.2017, godz. 12:18
Floyd Mayweater Jr. - Conor McGregor
Bilety na walkę Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor są potwornie drogie foto: EAST NEWS

Conor McGregor jest bardzo pewny siebie. Choć mistrz MMA pod koniec sierpnia dopiero zadebiutuje w boksie, a jego rywalem będzie niepokonany na zawodowych ringach Floyd Mayweather Jr., to postawił na swoje zwycięstwo aż milion euro! Informację tę potwierdził członek jego sztabu szkoleniowego. Oprócz tego do podobnego działania namawia swoich znajomych.

Walka Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas. To ogromne wydarzenie, za które obaj zawodnicy zgarną fortunę. Amerykanin ma zarobić przynajmniej 100 milionów dolarów, a Irlandczyk może liczyć na połowę mniejszą kwotę. Mistrzowi mieszanych sztuk walki to jednak nie wystarcza i robi wszystko, by pomnożyć swoją gażę. Jeden z członków sztabu szkoleniowego McGregora stwierdził, że zawodnik postawił milion euro na swój triumf nad niepokonanym w zawodowym ringu rywalem.

- Conor zapewnił wszystkie osoby ze swojego otoczenia, że mogą na tym wydarzeniu dużo zarobić. Wystarczy, że postawią pieniądze na jego zwycięstwo. On sam jest tak pewny siebie, że stawia milion euro na własny triumf. W przeszłości jego sugestie zwykle się sprawdzały, więc nie należy ignorować tych słów - podkreślił człowiek z otoczenia "Notoriousa", cytowany przez dziennik "The Sun".

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SPORTU