menu

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - ostatnia szansa na zapisy, nowa formuła rozgrywek i finał na Stadionie Narodowym

17.02.2014, godz. 12:44
Puchar Tymbarku
foto: Tymbark

To już czternasta edycja popularnego turnieju piłkarskiego dla dzieci pod patronatem firmy Tymbark. Ci, którzy chcą zgłosić swoje drużyny do zawodów, powinni się pospieszyć. Zapisy kończą się w piątek 21 lutego, a turniej po raz pierwszy zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych.

Dotychczas w zmaganiach brały udział dzieci (drużyny chłopców i dziewczynek) do 10 lat. Polski Związek Piłki Nożnej, który jest jednym z organizatorów zawodów, zdecydował się rozszerzyć ich formułę i w tym roku odbędą się również rozgrywki drużyn U-12. Wielki finał tym razem odbędzie się na Stadionie Narodowym, a zwycięskie zespołu pojadą na niezapomnianą wycieczkę do Hamburga, gdzie obejrzą spotkanie Niemcy-Polska.

SOCZI 2014. WSZYSTKO O IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH NA PORATLU GWIZDEK24

21 lutego kończy się termin zapisów do turnieju. Drużyny można zgłaszać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.zpodworkanastadion.pl. Rozgrywki przeznaczone są dla szkół podstawowych i Uczniowskich Klubów Sportowych. Drużyny mogą zgłaszać nauczyciele bądź trenerzy. Zespoły mogą liczyć od 7 do 12 zawodników.

WIĘCEJ SPORTU