Robert Lewandowski bohaterem animacji z meczu Polska - Rumunia

Autor: YouTube

Mecz Polska - Rumunia w animacji. "Wielki Lewandowski" zgniótł rywali [WIDEO]

2017-06-11 14:02

Mecz Polska - Rumunia w ramach el. MŚ 2018 odbił się szerokim echem nie tylko w naszym kraju. Biało-czerwoni pokonali rywali 3:1 i są już bliscy awansu na przyszłoroczny mundial w Rosji. Bohaterem w sobotę był Robert Lewandowski. Kapitan "Orłów" ustrzelił hattricka i wspaniale zakończył sezon. W Internecie pojawiła się już animacja z "Lewym" w roli głównej.

Mecz Polska - Rumunia nie pozostawił złudzeń, co do klasy naszej reprezentacji. Przez osiemdziesiąt minut biało-czerwoni górowali nad rywalami właściwie w każdym aspekcie gry. Przeciwnicy nie byli w stanie długimi fragmentami meczu opuścić nawet własnej połowy, nie mówiąc już o stworzeniu poważniejszego zagrożenia pod bramką Wojciecha Szczęsnego. Dopiero gdy na 3:1 gola strzelił Bogdan Stancu, przyjezdni zaczęli śmielej atakować. Adam Nawałka po końcowym gwizdku ubolewał nieco nad postawą swoich podopiecznych właśnie w ostatnim fragmencie gry.

Jednocześnie pochwalił też największą gwiazdę naszej kadry. Robert Lewandowski w sobotę po raz kolejny potwierdził, że nie bez przyczyny przez niektórych ekspertów uważany jest za najlepszego napastnika na świecie. To on poprowadził biało-czerwonych do arcyważnego zwycięstwa, sprawiającego, że przyszłoroczny mundial w Rosji znajduje się na wyciągnięcie ręki. "Lewy" przeciwko Rumunom trzykrotnie wpisał się na listę strzelców i fani oszaleli z zachwytu. Na cześć snajpera powstała już nawet animacja na YouTube'ie. "Wielki Lewandowski" zgniata na obrazkach obrońców z Rumunii. Tak to właśnie wyglądało!