menu

El. MŚ 2018: Król Lewandowski przybył w samo południe [ZDJĘCIA]

20.03.2017, godz. 20:14
Król przybył w samo południe
foto:

As Bayernu Monachium Robert Lewandowski (29 l.) w poniedziałek w południe wylądował na lotnisku Okęcie. To znak, że "Operacja Czarnogóra" jest już rozpoczęta. W niedzielę kapitan kadry poprowadzi Biało-Czerwonych do boju w meczu eliminacji mistrzostw świata 2018 przeciwko Czarnogórze.

"Lewy" wyszedł z terminalu wyjściem dla VIP-ów. Czekała na niego ekskluzywna limuzyna marki Mercedes. Jak na gwiazdę przystało, kapitan naszej kadry podróżował z szoferem. Robert zadawał szyku w gustownej wiśniowej kurteczce i szarym swetrze. Choć w niedzielę nie zdobył gola w Bundeslidze, to Bayern i tak wygrał na wyjeździe z Borussią Moenchengladbach 1:0, więc nic dziwnego, że piłkarzowi humor dopisywał. Kiedy już wsiadł do samochodu, a ten ruszył spod lotniska, Lewandowski dostrzegł młodego kibica z piłkarską koszulką w rękach. Bez chwili wahania kazał zatrzymać pojazd, po czym podpisał fanowi trykot.

Do hotelu Hilton w podwarszawskim Międzylesiu, gdzie tradycyjnie podczas zgrupowań bazę ma reprezentacja, kapitan dotarł późnym popołudniem. Jako pierwsi zameldowali się trener Adam Nawałka (60 l.) i obrońca francuskiego Girondins Bordeaux, Igor Lewczuk (32 l.), który w oczekiwaniu na kolegów odpoczywał w pokoju.

WIĘCEJ SPORTU