Łukasz Fabiański

Autor: East News Łukasz Fabiański

Premier League: Łukasz Fabiański popełnił fatalny błąd. Swansea uległa Chelsea [WIDEO]

2017-02-25 19:05

To nie jest najlepszy sezon Łukasza Fabiańskiego. Jego Swansea zajmuje dopiero 15. pozycję i w bieżących rozgrywkach straciła aż 57 bramek! W sobotnie popołudnie „Łabędzie” długo remisowały z liderującą Chelsea, ale Łukasz Fabiański popełnił prosty błąd i nie obronił łatwego strzału Pedro. Przez fatalną interwencję Polaka Swansea przegrała swój wyjazdowy mecz z Chelsea.

W ramach 26. kolejki Premier League Swansea przyjechała na Stamford Bridge, by zmierzyć się z liderem tabeli – Chelsea. Drużyna Łukasza Fabiańskiego pierwsza straciła gola, ale tuż przed przerwą zdołała odpowiedzieć, dzięki czemu długo utrzymywał się wynik 1:1. W końcu w 72. minucie zza szesnastki uderzył Pedro i ku zdziwieniu wszystkich piłka wpadła do siatki. Strzał może i był mocny, ale mało precyzyjny i wydawało się, że Łukasz Fabiański spokojnie go wybroni. Niestety, Polak źle ułożył ręce i piłka wpadła pomiędzy jego ramieniem a murawą.

Katastrofalna interwencja Polaka wysunęła gospodarzy na prowadzenie, którzy później dołożyli jeszcze jednego gola i wygrali 3:1, a Swansea musiał powrócić do Walii z niczym.