Arsenal Londyn - Manchester United

Autor: East News Arsenal Londyn - Manchester United

Premier League. Arsenal zmasakrował Manchester United. Derby Liverpoolu na remis

2015-10-04 21:05

8. kolejka Premier League - niedziela 4 września. Arsenal Londyn w 20 minut rozjechał gości z Manchesteru United. "Kanonierzy" w piorunującym stylu rozpoczęli mecz, który tak na dobrą sprawę zakończył się po trzeciej bramce. Zacięta rywalizacja toczyła się za to w derbach Liverpoolu, gdzie zabrakło jedynie rozstrzygnięcia. Jak poradził sobie Łukasz Fabiański?

Arsenal Londyn - Manchester United 3:0 w 8. kolejce Premier League. "Kanonierzy" koncertowo odpowiedzieli na potknięcie ze środka tygodnia, kiedy to u siebie polegli z Olympiakosem Pireus 2:3. Na szlagier z "Czerwonymi Diabłami" piłkarze Arsenalu wyszli piekielnie zmotywowani i praktycznie w siedem minut rozstrzygnęli losy rywalizacji. Najpierw do siatki trafił Alexis Sanchez, a chwilę później Mesut Oezil.

Zobacz: Arsenal Londyn - Manchester United NA ŻYWO! Bitwa o Anglię w TV, ONLINE i STREAM

Gości w 20. minucie dobił potężną bombą Chilijczyk, dla którego było to drugie trafienie w tym spotkaniu. Od tego czasu nic ciekawego nie wydarzało się już na Emirates Stadium. Gospodarzy próbowali zaskoczyć Wayne Rooney, Anthony Martial czy też Juan Mata, ale kapitalnie dysponowany był Petr Cech. Jego postawa pozwoliła zachować "Kanonierom" czyste konto do samego końca.

Arsenal Londyn - Manchester United relacja NA ŻYWO w INTERNECIE

Co działo się w pozostałych niedzielnych meczach Premier League? W derbach Liverpoolu padł remis 1:1, a Swansea City Łukasza Fabiańskiego nie popisało się w spotkaniu z Tottenhamem Hotspur. Łabędzie dwukrotnie obejmowały prowadzenie i dwuketonie dały je traciły. Skończyło się na 2:2.

Arsenal Londyn - Manchester United 3:0
Sanchez 6, 20, Oezil 7

Arsenal: Cech – Bellerín, Mertesacker, Gabriel Paulista, Monreal – Coquelin, Cazorla – Ramsey, Oezil (75. Oxlade-Chamberlain), Alexis Sanchez (81. Gibbs) – Walcott (75. Giroud)

United: De Gea – Young, Smalling, Blind, Darmian (46. Valencia) – Carrick, Schweinsteiger – Mata (82. Wilson), Rooney, Depay (46. Fellaini) – Martial

Żółte kartki: Coquelin - Young, Darmian, Rooney