menu

Robert Lewandowski ambasadorem Olimpiad Specjalnych. Jego szefem będzie...żona

21.04.2017, godz. 12:54
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
foto: Instagram

Robert Lewandowski został ambasadorem Olimpiad Specjalnych Polska. To oznacza, że szefową piłkarza została jego żona Anna, która jest prezesem tego stowarzyszenia. O wszystkim polska sportsmenka poinformowała na swoim Instagramie.

Olimpiady Specjalne Polska to stowarzyszenie, które zajmuje się organizacją treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością umysłową. Chce nie tylko rozwijać zawodników, ale także przyczyniać się do wzrostu akceptacji i zrozumienia wśród społeczeństwa. Stowarzyszenie przygotowuje się do 17. edycji Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej. Rozpocznie się on 27 maja i potrwa do 4 czerwca. W 50 krajach Europy odbędzie się blisko 450 zawodów, w których udział weźmie 45 tysięcy niepełnosprawnych sportowców. Patronatem wydarzenie jest UEFA. Z tej okazji do grona przyjaciół Olimpiad Specjalnych Polska dołączył Robert Lewandowski.

Kochani, w dniach 27.05-04.06.2017r. odbędzie się Europejski Tydzień Piłki Nożnej ⚽️ Olimpiady Specjalne Polska, podczas którego odbędzie się 450 turniejów z udziałem ponad 45 000 zawodników! Do grona PRZYJACIÓŁ @olimpiadyspecjalnepolska dołącza mój mąż, Robert Lewandowski @_rl9 z czego jestem BARDZO DUMNA! ❤ Razem czekamy na każdego z Was! Wspólnie będziemy kibicować i mocno trzymać kciuki za naszych fantastycznych zawodników Olimpiad Specjalnych! #GrajmyRazem #Prezes #AnnaLewandowska From 27.05 till 04.06.2017. European Football Week will take place ⚽️ Special Olympics Poland will host 450 tournaments with more than 45,000 competitors! My husband, Robert Lewandowski ☺️ did join the special Olympics family❤ ! Together we are waiting for each one of you! Together we will cheer and we will keep our fingers crossed for our fantastic Special Olympics athletes! #GrajmyRazem #president #AnnaLewandowska #photo @martawojtal

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 20 Kwi, 2017 o 7:04 PDT

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SPORTU