menu

Ślub Lewandowskiego. Ślub Lewandowskiego z Anną Stachurską będzie kosztował 250 000 złotych

13.06.2013, godz. 17:19
Robert Lewandowski i Anna Stachurska  biorą  ślub  za 250 000 zł
foto:

Cóż to będzie za wydarzenie! Przygotowania idą pełną parą. Gwiazda polskiej reprezentacji i niemieckiego klubu Borussia Dortmund Robert Lewandowski (24 l.) postanowił poślubić swoją długoletnią narzeczoną Annę Stachurską (24 l.). A wszystko to już 15 czerwca!

Trębki Nowe koło Zakroczymia, wioska położona 50 km od Warszawy - to tam odbędzie się huczne weselisko tej jakże celebryckiej już pary. W Dworze Złotopolska Dolina ma bawić się prawie 300 gości.

Jak dowiedział się "Super Express", para wybrała opcję "all inclusive". Jest to oferta skierowana do młodych par, które nie mają czasu na organizację przyjęcia. Koszt to 199 zł od osoby. Menu obejmuje 5 dań na gorąco, 3 sałatki, 8 przekąsek, napoje gazowane, soki, wodę, napoje gorące. Do tego ciasta, owoce, alkohol - 0,5 l wódki lub 0,7 l wina na parę. No i oczywiście szampan na powitanie.

A w jadłospisie znajdować się będą same pyszności. Państwo młodzi będą mogli wybierać pomiędzy rosołem z makaronem a kremem z leśnych grzybów w aromacie trufli. Serwowane będą dania z drobiu i ryb.

Robert kocha włoską kuchnię, więc wśród przystawek nie zabraknie carpaccio - wołowych plastrów skropionych octem balsamico i posypanych płatkami parmezanu oraz carpaccio z łososia w delikatnej oliwie truflowej z marynowanym grzybkiem i plasterkami limonki. Ania, jako fanka dietetyki, zadba, by jedzenie było zdrowe. Pojawią się więc m.in. krewetki z różowym pieprzem i czosnkiem.

Do dyspozycji młodych są 4 dwuosobowe pokoje (oczywiście ze śniadaniem). W hotelu dodatkowo może pomieścić się jeszcze 35 osób. Reszta będzie rozlokowana w hotelach w Warszawie.

Według ostrożnych szacunków całość kosztów zamknie się w kwocie ćwierć miliona złotych.

Robert Lewandowski i Anna Stachurska - para warta ponad 100 mln

To dopiero będzie małżeństwo. Robert Lewandowski - najbardziej znany obecnie polski piłkarz. Od 2010 r. gra w Borussii Dortmund. Stał się tam bohaterem Bundesligi. Jego wartość przez ostatnie lata urosła z 50 tys. euro (ok. 213 tys. zł) do... 25 mln (ok. 106 mln zł)!

Jego wybranka co prawda nie działa w tak dochodowej gałęzi sportu, ale też ma się czym pochwalić. Anna Stachurska trenuje karate w klubie KK Pruszków. Kilka dni przed EURO 2012 zdobyła złoto w odmianach - ko-go kumite kobiet i brąz w kata, fuku-go oraz kumite. Od 2005 r., kiedy to zaczęła brać udział w zawodach, na swoim koncie ma już ponad 20 medali i tytułów mistrzowskich.

Oboje poznali się w 2007 r. podczas seminarium integracyjnego dla studentów warszawskiej Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. - Robert myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Nie spodziewał się, że to jest karate - wyznała Stachurska. - Pomyślałam: picuś-glancuś, egoista. Miałam wtedy inny obraz piłkarza... - dodała, żartując.

Zaraz po ślubie Ania chce wyuczyć się zawodu dietetyka.

WIĘCEJ SPORTU