menu

Romantyczny wypad trwa. Zobacz, gdzie są Lewandowscy [ZDJĘCIA]

20.02.2017, godz. 17:26
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
foto: Instagram

Anna Lewandowska ostatnio prowadziła swój obóz treningowy, Robert przygotowywał się do ważnego meczu Ligi Mistrzów, więc para nie miała zbyt dużo czasu dla siebie. Po ostatnim spotkaniu Bundesligi napastnik Bayernu dostał jednak kilka dni wolnego i zabrał żonę na romantyczny wypad do Rzymu.

Robert Lewandowski dostał zasłużone wolne. W weekend znów uratował Bayern, strzelając gola na 1:1 w ostatniej akcji meczu z Herthą Berlin. W środku tygodnia wraz z kolegami rozstrzelał Arsenal w Lidze Mistrzów, więc aby trochę odpocząć od piłki, postanowił wykorzystać dwa dni wolnego i zabrał swoją małżonkę na wycieczkę do Rzymu. Para nie robi z tego żadnej tajemnicy. Całą wyprawę dokumentuje na portalach społecznościowych.

Wśród zabytkowych uliczek stolicy Włoch Lewandowscy chętnie robili sobie zdjęcia, a później dzielili się nimi z fanami za pośrednictwem Instagrama. Z początku nie było wiadomo, gdzie zakochani wypoczywają, ale zdjęcie rzymskiego Koloseum rozwiało wszelkie wątpliwości.

Być może przyszli rodzice wybrali się do tego miasta na zaproszenie przyjaciół Wojciecha i Mariny Szczęsnych? Czekamy na wspólne fotki!

WIĘCEJ SPORTU