menu

Anna Lewandowska słodzi Robertowi. Oczywiście bez glutenu! [ZDJĘCIE]

20.03.2017, godz. 19:49
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska w walentynki
foto: Instagram

Anna Lewandowska nawet w komplementach nie uznaje glutenu! Zdrowo posłodziła mężowi Robertowi pod zdjęciem na Instagramie. Napastnik Bayernu pochwalił się fotką z oficjalnej prezentacji nowego smartfona marki Huawei, której jest ambasadorem. Co napisała do niego żona?

Robert Lewandowski od 2015 roku jest ambasadorem chińskiej marki Huawei, która zaczyna wyrastać na światowego giganta. Nic więc dziwnego, że każda premiera flagowego telefonu tej firmy jest wielkim wydarzeniem. Nowy smartfon P10 ma wszystko, żeby być najlepszym na rynku. Idealnie pasuje zatem do "Lewego", który ciężko pracuje, aby być jednym z najwybitniejszych napastników w historii futbolu.

Na Instagramie pochwalił się zdjęciem z oficjalnej premiery smartfona. W eleganckiej marynarce pozuje z najnowszym gadżetem. Oczywiście jego wierne fanki błyskawicznie wystawiły mu wirtualne serduszka, w tym jego żona Anna. "Mmmmmm. Ciasteczko" - napisała trenerka fitness, nie zapominając o zdrowym odżywianiu. Zobaczcie jej wpis poniżej:

WIĘCEJ SPORTU