Reprezentacja Niemiec podczas Pucharu Konfederacji

Autor: East News Reprezentacja Niemiec podczas Pucharu Konfederacji

MŚ 2018: Reprezentacja Niemiec zamieni hotelowe luksusy na... kampery?

2017-07-10 13:44

Reprezentacja Niemiec przeżywa ostatnio dobry czas. Mistrzowie świata, którzy w przyszłym roku będą bronić tytułu na turnieju w Rosji, wygrali Puchar Konfederacji, w finale pokonując Chile 1:0. Oprócz tego młodzieżowa kadra zdobyła mistrzostwo Europy w Polsce. Kibice za naszą zachodnią granicą liczą na kolejny sukces w przyszłym roku. Piłkarzom w jego odniesieniu mają pomóc kampery, w których prawdopodobnie zamieszkają w Rosji!

W 2014 roku Niemcy zdobyli mistrzostwo świata po wygranej w finale z Argentyną. W Brazylii nasi zachodni sąsiedzi mieszkali w... wiosce rybackiej. Dyrektor kadry Oliver Bierhoff podkreślił, że miało to duży wpływ na postawę na boisku. - Wtedy miejsce zgrupowania było kluczem do zdobycia mistrzostwa świata - stwierdził były piłkarz. To on jest odpowiedzialny za poszukiwanie bazy dla reprezentacji Niemiec w Rosji, gdzie za rok odbędzie się mundial. Nie ukrywa, że ma spory problem ze znalezieniem odpowiedniego hotelu.

El. MŚ 2018: Grupa E. Która w tabeli jest Polska? Ile ma punktów? [TABELA, WYNIKI, TERMINARZ]

W związku z tym mediom przekazał pomysł, który narodził się w jego głowie. Coraz bardziej prawdopodobne jest, że zespół Joachima Loewa zamieszka w... kamperach. Oczywiście będą one przystosowane tak, by zawodnikom absolutnie niczego nie brakowało. Niewykluczone więc, że kampery okażą się bardziej luksusowe od hotelu. Priorytetem Niemców jest to, żeby lotnisko i boisko treningowe były blisko. Oprócz tego okolica musi być bezpieczna i kameralna.

Reprezentacja Niemiec zdobyła Puchar Konfederacji! Nieskuteczność Chilijczyków ukarana

Niemcy mogą już powoli myśleć o biletach do Rosji. Po sześciu kolejkach eliminacji MŚ 2018 nasi zachodni sąsiedzi mają komplet punktów i przewodzą tabeli grupy C. Za plecami ekipy Loewa są reprezentanci Irlandii Północnej. Trzecie miejsce zajmują Czesi. Do końca kwalifikacji zostały już tylko cztery spotkania. W kolejnej rywalizacji 1 września Niemcy zmierzą się z Czechami.