menu

Losowanie Ligi Mistrzów USTAWIONE? Hiszpanie dopatrzyli się oszustwa!

21.04.2017, godz. 21:18
Ian Rush, Liga Mistrzów, losowanie
foto: EAST NEWS

Piątkowe losowanie półfinałów Ligi Mistrzów 2017 wywołało ogromne emocje na Półwyspie Iberyjskim. Nic dziwnego, w końcu wśród czterech najlepszych ekip znalazły się dwie z Hiszpanii. W Madrycie po cichu liczyli na powtórkę finału sprzed roku, gdy w decydującym o trofeum spotkaniu odbyły się derby tego miasta. Wiadomo, że scenariusz się nie powtórzy. Media w Hiszpanii już oskarżają UEFA, że losowanie było ustawione!

Losowanie półfinałów Ligi Mistrzów 2017 przeprowadził w piątek Ian Rush. Legendarny walijski piłkarz jest ambasadorem tegorocznego finału w Cardiff. Według hiszpańskich dzienników cała ceremonia była ustawiona! Oskarżenia już zostały wystosowane przez pisma "Marca" i "AS". Według dziennikarzy z Półwyspu Iberyjskiego Walijczyk dokonał wielkiego oszustwa przy wyciąganiu kulki z Atletico Madryt.

Media w Hiszpanii uważają, że o ile Real Madryt został wylosowany zgodnie z prawidłami, po mieszaniu kulkami, o tyle przy dolosowywaniu mu rywala w walce o finał elitarnych rozgrywek nie wszystko było przejrzyste. Rush miał po prostu włożyć rękę do naczynia z kulkami i wyciągnąć bez mieszania tę z "Rojiblancos".

Ocenę zasadności tych oskarżeń pozostawiamy wam. Wiemy jednak, że UEFA losowania z pewnością nie anuluje i pierwszy półfinał Real - Atletico odbędzie się na Estadio Santiago Bernabeu 2 maja o godzinie 20:45. Rewanż osiem dni później o tej samej porze. W drugiej parze AS Monaco z Kamilem Glikiem w składzie zmierzy się z Juventusem Turyn.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SPORTU