Marcus Rashford, Celta Vigo - Manchester United

Autor: East News

Liga Europy: Celta Vigo - Manchester United 0:1. Skrót meczu [WIDEO]

2017-05-05 9:17

Skrót meczu Celta Vigo - Manchester United. Zobacz WIDEO ze spotkania Celta - United. W pierwszym boju o finał tegorocznej Ligi Europy zespół z Wysp Brytyjskich osiągnął korzystny rezultat. "Czerwone Diabły" po golu Marcusa Rashforda wygrały na Półwyspie Iberyjskim 1:0 i są bliskie występu w decydującej rywalizacji. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Celta - Manchester.

Mecz Celta Vigo - Manchester United był dla gospodarzy wielkim piłkarskim świętem. Całe miasto żyło rywalizacją z legendarnym zespołem "Czerwonych Diabłów". Hiszpanie stanęli przed szansą na historyczny sukces i nic dziwnego, że Estadio de Balaidos wypełniło się po brzegi kibicami w błękitnych koszulkach. Od pierwszych minut Celta prowadziła z wyżej notowanym rywalem walkę jak równy z równym i nie sposób było przewidzieć kto wyjdzie z konfrontacji zwycięsko. W pierwszej połowie bramki nie padły. Dopiero w sześćdziesiątej siódmej minucie gola, jak się później okazało, na wagę triumfu na Półwyspie Iberyjskim strzelił z rzutu wolnego Marcus Rashford. Choć gospodarze próbowali choćby wyrównać, to dobrze zorganizowana defensywa zespołu Jose Mourinho skutecznie im to uniemożliwiła. United są więc już o krok od finału Ligi Europy, który odbędzie się w Sztokholmie. Na Old Trafford ekipie z Vigo o korzystny rezultat będzie bardzo ciężko.