menu

Ekstraklasa: Korona - Jagiellonia NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja NA ŻYWO i ONLINE?

13.08.2017, godz. 17:56
NABIL AANKOUR - Korona Kielce
NABIL AANKOUR - Korona Kielce foto: CYFRA SPORT

Mecz Korona Kielce - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć w telewizji? Czy będzie darmowy STREAM? Wicemistrz Polski postara się zdobyć kolejny komplet punktów w Kielcach, gdzie przyjezdni często mają kłopoty. Czy Korona znów udowodni, że u siebie potrafi wygrać z każdym? Sprawdź, o której godzinie i na jakim kanale będzie można obejrzeć spotkanie Korony z Jagiellonią.

Przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018 Ekstraklasy przewidywano, że Korona spadnie z ligi. Dlaczego? Wewnątrz klubu było mnóstwo problemów. Zmiana właściciela, trenera, kłótnie piłkarzy z nowym opiekunem. Atmosfera była fatalna. Okazuje się jednak, że gra wcale taka być nie musi. Kielczanie mają pięć punktów po czterech meczach. Są w środku tabeli, ale z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej.

Z kolei Jagiellonia ma na swoim koncie już dziewięć "oczek", a w Kielcach znów chce odnieść zwycięstwo. Kolejny triumf pozwoli jej zrównać się punktami z liderującą po piątej kolejce Wisłą Kraków, która wygrała derby z Cracovią. Wicemistrzowie Polski na razie grają bezkompromisowo - albo wygrywają, albo przegrywają. Jak będzie tym razem? Korona lubi dzielić się punktami.

Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć mecz Ekstraklasy Korona Kielce - Jagiellonia Białystok? Transmisja na Canal+ o godz. 18:00. Nie będzie dostępny darmowy STREAM ONLINE.

SKANDALICZNA oprawa kibiców Wisły Kraków! [ZDJĘCIA]

WIĘCEJ SPORTU