menu

QUIZ: Wygraj kod do ipla tv! Obejrzyj mecz Orlen Wisła Płock - Vive Targi Kielce za darmo w internecie

17.11.2010, godz. 08:00
Wisła Płock - Vive Kielce
Wisła Płock - Vive Kielce, na zdjęciu: Rafał Kuptel kontra Mateusz Zaremba foto: Brak agencji

Drodzy kibice, portal SE.pl ma dla Was 20 kodów do oglądania za darmo internetowej transmisji meczu Vive Targi Kielce - Orlen Wisła Płock! Mecz pokazywany będzie dziś od 20.00 na stronie ipla.tv. Transmisja jest płatna, ale kody można wygrać już teraz - i wykorzystać w dowolnym momencie. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 5 prostych pytań!

Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na kilka pytań o mecz Wisły Płock z Vive Kielce i kliknąć link umieszczony w ocenie. 20 pierwszych osób, które rozwiąże QUIZ, zdobędzie komplet 15 punktów i kliknie w ukryty w ocenie link (wyśle do nas maila), dostanie kody ipla!

Ściągnij: ipla 2.2 za darmo do pobrania (14,8 MB)

Potem wystarczy tylko zainstalować bezpłatną aplikację ipla 2.2 i cieszyć się sportowymi emocjami.

Mecze Wisła - Vive to tak zwana "święta wojna", prawdziwa gratka dla kibiców piłki ręcznej. W tym sezonie te dwa zespoły znów dominują w Superlidze. Po 10 seriach spotkań oba mają komplet 20 punktów, tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek prowadzą kieleccy podopieczni Bogdana Wenty.

Jakby tego było mało, dzisiejszy mecz będzie sportową inauguracją nowiutkiej hali Orlen Arena. 5,5 tysiąca biletów na to spotkanie rozeszło się w trzy dni!

Do dzieła, odpowiedz poprawnie na 5 pytań i zdobądź komplet 15 punktów, by wygrać bonusowy kod ipla:

KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY, ALE WCIĄŻ MOŻESZ SPRAWDZIĆ SWOJĄ WIEDZĘ ROZWIĄZUJĄC DLA PRZYJEMNOŚCI NASZ QUIZ.  A OTO LISTA ZWYCIĘZCÓW, KTÓRZY WYGRALI KODY DO IPLA.TV:

1. Piotr Depta         
2. Robert Kęcki           
3. Michał Ciszkiewicz       
4. Janusz Grześkiewicz       
5. Grzegorz Kozakowski       
6. Michał Kosiński
7. Paweł Chiszberg
8. Andrzej Borysiuk
9. "Paweł B."   
10. Dariusz Strugała   
11. Marta Sowul   
12. Bolesław Urbański   
13. Jan Pośpiech   
14. "anowski"
15. "JJasiek"
16. Robert Siwiec
17. "okrągły 90"   
18. Przemysław Chojnacki
19. Paweł Lorenz
20. "W Albin"


Skrócony regulamin:


1. Kody ipla dostanie dwadzieścia osób, które jako pierwsze poprawnie rozwiążą nasz test i przyślą nam maila.

2. Kilka zgłoszeń z jednego adresu e-mail, tak jak i kilka zgłoszeń z jednego adresu IP potraktujemy jako JEDNO ZGŁOSZENIE, a decydująca będzie wtedy godzina wysłania OSTATNIEGO z tych zgłoszeń.

3. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy Murator SA, członkowie ich rodzin, osoby pozostające w bliskiej zażyłości z pracownikami Murator SA.

4. Zwycięzcy quizu zostaną powiadomieni o wygranej za pomocą zwrotnego e-maila w przeciągu 4 godzin od zakończenia zabawy. Redakcja zastrzega sobie prawo do nieodpowiadania na e-maile inne niż do zwycięzców.

5. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać listem poleconym na adres redakcji SE.pl.

6. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za e-maile zagubione, odfiltrowane przez filtry antyspamowe, niewysłane, wysłane pod niewłaściwy adres.

WIĘCEJ SPORTU