menu

Michael Schumacher zostanie wybudzony?

18.01.2014, godz. 05:00
Michael Schumacher
foto: EAST NEWS

Każdego dnia miliony fanów czekają na nowe wieści o stanie zdrowia Michaela Schumachera (45 l.). Najnowsze przecieki co do zamiarów lekarzy opublikował "Bild".

Zdaniem dziennikarzy tej gazety w najbliższych dniach zostanie przeprowadzona próba wybudzenia mistrza świata z farmakologicznej śpiączki, w której jest utrzymywany. Nikt nie ma jednak pojęcia, jak zareaguje organizm Niemca. Niestety, wśród specjalistów jest wielu pesymistów.

Przeczytaj także: Artur Szpilka dostał wizę i leci do Stanów na walkę z Jenningsem!

- Michael może być sparaliżowany, może mieć problemy z mówieniem. Niewykluczone, że będzie potrzebował asysty przy najprostszych życiowych czynnościach - powiedział Erich Riederer, szwajcarski neurolog.

Francuski dziennik "L'Equipe" poinformował z kolei o tym, że odnaleziono ukochaną... tybetańską bransoletkę mistrza, którą mistrz F1 zgubił w trakcie wypadku. Jego żona, Corinna szukała jej wszędzie - w karetce, w helikopterze, na miejscu wypadku, ale "szambalę" znaleźli w końcu narciarze szusujący po tamtym stoku. Została oddana rodzinie Schumachera i - podobno - już do niego trafiła.

WIĘCEJ SPORTU