Agnieszka Radwańska

Autor: Instagram Agnieszka Radwańska

WTA Toronto: Agnieszka Radwańska - Timea Babos NA ŻYWO w TV i STREAM. O której godzinie gra Radwańska?

2017-08-09 19:48

Agnieszka Radwańska - Timea Babos NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z WTA Toronto. O której godzinie gra Radwańska z Babos w Toronto? Polska tenisistka w pierwszym po dłuższej przerwie występie pokazała, że ślub, wesele, odpoczynek i spokojne treningi dobrze włynęły na jej formę. W I rundzie turnieju w Toronto Radwańska w świetnym stylu rozbiła Amerykankę Coco Vandeweghe i czeka już na kolejne spotkanie. W II rundzie zagra z Węgierką Timeą Babos. Zobacz, kiedy i gdzie mecz Radwańska - Babos w telewizji i internecie.

Forma Agnieszki Radwańskiej była dużą niewiadomą po tak długiej przerwie w grze. Polska tenisistka, która ponad dwa tygodnie temu wyszła za Dawida Celta, w I rundzie turnieju WTA w Toronto pokonała jednak w świetnym stylu 6:3, 6:2 Amerykankę Coco Vandeweghe (nr 20). Wysoka i potężnie zbudowana rywalka (185 cm) kilka dni temu w piorunującym stylu doszła do finału turnieju w Stanford, ale sprytna krakowianka znalazła na nią sposób, umiejętnie zmieniając tempo gry. - Ona sprawia, że gram fatalnie! - żaliła się wściekła Coco w przerwie między gemami swojemu słynnemu trenerowi Patowi Cashowi. Jeszcze raz potwierdziło się że Vandeweghe nawet jak jest w formie, to kompletnie nie umie grać z Radwańską (bilans z Polką 1-5).

Kolejną rywalkę Agnieszka poznała późno w nocy. Będzie nią Węgierka Timea Babos, któro rozbiła 6:4, 6:1 grającą dzięki dzikiej karcie 17-letnią Kanadyjkę Biancę Andreescu. Babos ma 24 lata i 179 cm wzrostu. Gra siłowy tenis oparty na mocnych uderzeniach z głębi kortu. Zajmuje 55. miejsce w rankingu. Wczorajszym zwycięstwem w I rundzie turnieju w Toronto przerwała serię... dziewięciu kolejnych porażek. - Dlatego w pewnym momencie poczułam, że muszę sobie zrobić wakacje, żeby odpocząć i poczuć znowu miłość do tenisa - wyznała Babos. To będzie pierwsze starcie Węgierki z Radwańską. Na zwyciężczynię tego meczu w III rundzie czeka już Dunka Karolina Woźniacka, przyjaciółka krakowianki.

Mecz Radwańska - Babos w II rundzie turnieju WTA w Toronto zostanie rozegrany ok. godz. 20.15-21.00 polskiego czasu, po meczach Kuzniecowa - Bellis oraz Cibulkova - Safarova (początek rywalizacji o godz. 17). Transmisja w TVP Sport. Stream na portalu sport.tvp.pl. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online.

Radwańska szczerze o ślubie i chorobie: Traciłam na wadze, niewiele mogłam zrobić