Agnieszka Radwańska

Autor: Eastnews Agnieszka Radwańska

Radwańska - Pironkowa NA ŻYWO! Kiedy mecz Radwańskiej? Gdzie obejrzeć w TV?

2016-05-31 12:42

Agnieszka Radwańska - Cwetana Pironkowa NA ŻYWO w TV. Transmisja w telewizji i STREAM LIVE ONLINE! O której godzinie gra Polka? Radwańska prowadziła w niedzielny wieczór z Bułgarką Cwetaną Pironkową 6:2, 3:0, gdy mecz został przerwany i przełożony na poniedziałek. Tego dnia deszczowa pogoda też nie pozwoliła go jednak dokończyć. Wszystkie mecze zostały odwołane i przesunięte na wtorek! Kiedy dokończenie spotkania Radwańska - Pironkowa w IV rundzie Roland Garros? Sprawdź!

Radwańska - Pironkowa: relacja NA ŻYWO - KLIKNIJ

Agnieszka Radwańska i Cwetana Pironkowa w minionych latach wpadały na siebie bardzo często. W sumie Polka i Bułgarka grały już ze sobą aż 11 razy! Bilans? 9-2 dla Agnieszki. Ostatnie spotkanie to gładkie zwycięstwo 6:2, 6:2 krakowianki rok temu na angielskiej trawie w Eastbourne. - Grałyśmy ze sobą już tyle razy. Mecz z nią to zawsze duże wyzwanie. To bardzo sprytna zawodniczka. Spodziewam się ciężkiego meczu - mówiła przed niedzielnym starciem o tenisistce z Płowdiw Radwańska.
Wynik 6:2, 3:0, przy którym mecz został przerwany, jest nieco mylący, bo kolejne gemy były bardzo zacięte i w większości kończyły się walką na przewagi. Ważne, że w kluczowych momentach sprytniejsza i bardziej dokładna Agnieszka pokazywała, że jest o klasę lepsza od bułgarskiej rywalki, kontrolując przebieg spotkania i powiększając przewagę.

Mecz Radwańska - Pironkowa w IV rundzie Roland Garros miał zostać dokończony w poniedziałek. Jednak kapryśna pogoda na to nie pozwoliła! Wszystkie zaplanowane na ten dzień spotkania z powodu obfitych opadów deszczu zostały przesunięte na wtorek. Agnieszka ma zagrać o godz. 11, ale już są kolejne opóźnienia. Więcej szczegółów w naszej relacji LIVE.

Transmisje z Roland Garros w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2. Stream online w usłudze Eurosport Player.