menu

Agnieszka Radwańska przymierzała suknię ślubną? ZDJĘCIA

20.05.2017, godz. 12:00
Agnieszka Radwańska, sukienka_1pub
foto:

Agnieszka Radwańska (28 l.) z powodu kontuzji zrobiła sobie przerwę w grze. W Warszawie szykuje się do wielkoszlemowego French Open i... ślubu. Tenisową gwiazdę spotkaliśmy w centrum stolicy w atelier znanej polskiej projektantki. To właśnie ona szyje dla Radwańskiej suknię ślubną. Czy to ostatnie przymiarki przed zmianą stanu cywilnego i weselem Isi? Zobaczcie ZDJĘCIA.

Kontuzjowana Agnieszka Radwańska wycofała się z turniejów w Madrycie i w Rzymie. Na szczęście z jej stopą (stan zapalny) jest już podobno coraz lepiej, a zajmująca 9. miejsce w rankingu krakowianka niedawno wznowiła treningi z pełnym obciążeniem. W rozpoczynającym się 28 maja paryskim French Open ma wystąpić. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... Dzięki kontuzji Isia mogła spędzić więcej czasu w Polsce. I wygląda na to, że wolny czas poświęciła przygotowaniom do ślubu.

Projektanta Agnieszka Maciejak od kilku lat przygotowuje Radwańskiej kreacje, w których tenisistka zachwyca na imprezach i galach przed turniejami. Teraz szykuje suknię, w której Isia powie "tak" Dawidowi Celtowi, jej trenerowi i sparingpartnerowi. Tenisiści podobno pobiorą się w lipcu, po Wimbledonie. Parę tworzą od ponad trzech lat. Jak opowiadała niedawno w magazynie "Viva!" Agnieszka, są jak przeciwieństwa, które się przyciągają. - Lubię się przytulić, on - mniej. On lubi ode mnie raz na jakiś czas odpocząć, ja nie mam takiej potrzeby - mówiła Isia. Ostatnio Radwańska nie błyszczała na kortach. Może po zmianie stanu cywilnego znów będzie zachwycać...

WIĘCEJ SPORTU