menu

Agnieszka Radwańska o przyszłym mężu: Z Dawidem jesteśmy dla siebie stworzeni

19.06.2017, godz. 10:36
Radwańska zaprowadziła za rączkę chłopaka do knajpy
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt foto:

Agnieszka Radwańska już wkrótce weźmie ślub. Jej wybrankiem jest Dawid Celt. Tenisistka jest w tym związku bardzo szczęśliwa i dlatego zdecydowała sie na stabilizację. Isia uważa, że przyszły mąż jest dla niej po prostu stworzony, ale ich relacja nie nosi znamion nudy. Wszystko dlatego, że każdego dnia odkrywają w sobie coś nowego.

W ostatnim czasie w mediach coraz częściej pojawiały się informacje, że Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już się pobrali. Najlepsza polska tenisistka w najnowszym wywiadzie dla "Gali" stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom. - Ślubu jeszcze nie było. Ale jak się odbędzie, media dowiedzą się o nim ostatnie - wyjaśniła śmiejąc się Isia. Przez lata wydawało się, że o znalezienie miłości krakowiance będzie bardzo trudno. Wszystko przez tryb życia sportowca, który sprawia, że jest non stop w drodze. Wreszcie jednak znalazła odpowiedniego mężczyznę. - Jesteśmy z Dawidem dla siebie stworzeni. Rozumiemy się bez słów. I codziennie odkrywamy w sobie coś nowego - powiedziała Agnieszka Radwańska.

Zawodniczka z czołówki rankingu WTA doskonale zdaje sobie sprawę, że tenis nie pozwoli jej zbytnio cieszyć się życiem rodzinnym po ślubie. - Sport jest dla mnie priorytetem. O powiększeniu rodziny pomyślę dopiero po zakończeniu kariery - stwierdziła 28-latka. Dodała także, że zakochani nie będą mieli czasu na świętowanie swojego ślubu i o wspólnym wyjeździe mogą tylko pomarzyć. - Znajomi pytają nas, gdzie spędzimy miesiąc miodowy, a ja przecież po ślubie wracam do treningów - podkreśliła w rozmowie z "Galą".

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SPORTU