menu

Puchar Świata w Vikersund NA ŻYWO. Finał Raw Air LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

19.03.2017, godz. 09:56
Kamil Stoch
Kamil Stoch podczas zawodów w Oslo foto: CYFRASPORT

Puchar Świata w Vikersund NA ŻYWO. Finał Raw Air LIVE. PŚ w Vikersund ONLINE w Internecie. Skoki narciarskie STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Kamil Stoch utrzyma miejsce na podium Raw Air 2017? Czy ruszy w pościg za Stefanem Kraftem w walce o Kryształową Kulę? Czy Piotr Żyła znowu odfrunie i powalczy o kolejny rekord Polski? Gdzie transmisja w TV z niedzielnego konkursu indywidualnego na mamucie w Vikersund?

Puchar Świata w Vikersund NA ŻYWO. Finał Raw Air LIVE. PŚ w Vikersund ONLINE w Internecie. Skoki narciarskie STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. 243 metry. Później 245,5. Oto dwa nowe rekordy Polski - jeden już, co oczywiste, nieaktualny - w długości skoku narciarskiego. Oba należące do Piotra Żyły, który w sobotę w Vikersund fruwał na niebotyczne wręcz odległości. Inni nasi skoczkowie również.

Maciej Kot osiągnął 244,5 metra. Po zawodach stwierdził, że gdyby nie strach, walczyłby o rekord świata. - Zdecydowanie! Trudno powiedzieć, ile by to mogło być, ale myślę, że granica 250 metrów spokojnie by pękła - stwierdził. Fajerwerki Kamila Stocha dały mu natomiast podium imprezy Raw Air. I nowe siły w walce o Kryształową Kulę. W wyścigu, którego liderem jest obecnie niewiarygodny Stefan Kraft.

Czy nasi w niedzielę potwierdzą wielką formę? Czy Kamil Stoch wytrzyma ataki Andreasa Stjernena, który w klasyfikacji generalnej cyklu Raw Air traci ledwie 0,3 punktu? I wreszcie: Stefan Kraft czy Andreas Wellinger? Kto wygra pierwszą edycję emocjonującej imprezy?

Puchar Świata w Vikersund NA ŻYWO. Transmisja w TV

Niedzielne zawody indywidualne na skoczni w Vikersund rozpoczną się o godzinie 14:00. Transmisja z wydarzenia na antenie TVP1, Eurosporcie 1 oraz na platformie SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SPORTU