menu

Maciej Kot idzie drogą Cristiano Ronaldo. Przynajmniej jeśli chodzi o... mięśnie [ZDJĘCIE]

21.04.2017, godz. 13:45
Maciej Kot
foto: Instagram

Maciej Kot wraz z resztą reprezentacji Polski w skokach narciarskich przebywają obecnie na przedsezonowym zgrupowaniu na Wyspach Kanaryjskich. Treningi mają głównie charakter siłowy i wytrzymałościowy, a po niektórych efekty widać gołym okiem. 25-letni Zakopiańczyk pochwalił się w sieci zdjęciem, na którym przypomina... Cristiano Ronaldo! Przynajmniej jeśli chodzi o muskulaturę pleców.

Polscy skoczkowie przebywają obecnie na zgrupowaniu na wyspie Fuerteventura, gdzie przygotowują się do nowego sezonu Pucharu Świata. Choć treningi są ciężkie, to zawodnicy dostają też trochę wolnego, które wykorzystują na spacery i plażowanie. A okazja do tego jest tym lepsza, że na Wyspach Kanaryjskich są z nimi ich partnerki.

I chwalą się efektownymi zdjęciami. Do sieci trafiła fotografia Macieja Kota, a jego fani mogą poczuć się mocno zazdrośni. Chodzi przede wszystkim o fantastyczny widok na ocean. Ale też z innego powodu, bo 25-latek imponuje swoją muskulaturą!

Mięśnie pleców jak u Cristiano Ronaldo? Tak przynajmniej twierdzą internauci, którzy natychmiast skomentowali fotkę podpisaną przez skoczka słowami: "Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia".

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia"

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot) 20 Kwi, 2017 o 8:43 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SPORTU