menu

Memoriał Wagnera: Polska - Rosja NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

13.08.2017, godz. 17:57
Reprezentacja Polski - siatkówka
Reprezentacja Polski - siatkówka foto: CYFRA SPORT

Mecz siatkówki Polska - Rosja NA ŻYWO w telewizji. Gdzie obejrzeć i o której godzinie? To będzie ostatnie spotkanie biało-czerwonych podczas Memoriału Huberta Wagnera i jednocześnie ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. Jak spiszą się Bartosz Kurek, Michał Kubiak i reszta? Gdzie w telewizji obejrzeć mecz Polska - Rosja? Sprawdźcie, czy będzie dostępny STREAM w INTERNECIE.

Polscy siatkarze rozegrali już dwa mecze podczas siatkarskiego Memoriału Huberta Wagnera. W pierwszym spotkaniu musieli uznać wyższość Francuzów, ale nie bez walki. Biało-czerwoni potrafili doprowadzić do tie-breaka, lecz w ostatnim secie zabrakło im zimnej krwi. Przegrali go 13:15. Podopieczni Ferdinando De Giorgiego zrehabilitowali się w kolejnym meczu.

W sobotę Polacy w pięknym stylu ograli Kanadę, czyli drużynę prowadzoną przez naszego byłego selekcjonera Stephane'a Antigę, 3:0. Teraz czeka ich starcie z Rosją na zakończenie turnieju. To ma być mecz o drugie miejsce. Pokonanie "Sbornej" dałoby naszym siatkarzom sporo pozytywnej energii przed mistrzostwami Europy. Ta impreza rozpocznie się już 24 sierpnia.

Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć mecz siatkówki Polska - Rosja? Transmisję przeprowadzi stacja Polsat Sport o godz 18:00. Płatny STREAM ONLINE będzie dostępny na platformie ipla. tv. Sport.se.pl zaprasza na darmową relację LIVE z tego wydarzenia!

Memoriał Huberta Wagnera: Polska ogrywa Kanadę bez straty seta

Ferdinando De Giorgi dla „SE”: Mam jeszcze 2-3 znaki zapytania przed ME [WYWIAD]

Memoriał Wagnera. Bartosz Kurek: W kluczowych momentach byliśmy lepsi od Kanady [WIDEO]

WIĘCEJ SPORTU