menu

Otylia Jędrzejczak URODZIŁA! Jest mamą pięknej córeczki

20.04.2017, godz. 07:46
Otylia Jędrzejczak, chłopak
Otylia Jędrzejczak z chłopakiem foto:

Otylia Jędrzejczak została mamą! Słynna polska pływaczka, złota medalistka igrzysk olimpijskich w Atenach i dwukrotna mistrzyni świata urodziła pierwsze dziecko. To wspaniały dzień dla niej i jej partnera Pawła Przybyły. Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Przyszła na świat pod znakiem Barana. Córeczka Otylii Jędrzejczak (33 l.) i Pawła Przybyły (30 l.) urodziła się w krakowskim szpitalu. Młoda mama i dziecko czują się dobrze i trafiły już do domu.

Mocny charakter, przebojowość i parcie do przodu, upór i wytrwałość w dążeniu do celu to cechy, które określają urodzonych pod tym znakiem zodiaku. Bardzo przydatne są w sporcie. Jeżeli dziecko pływaczki i koszykarza wybrałoby sportową drogę, miałoby już teraz znakomite rokowania.

- Sport uczy charakteru, mnie nauczył konsekwencji i obowiązkowości. Ale nie czuję ciśnienia, aby córka była sportsmenką – powiedziała nam „Oti”.

Zgodnie z zapowiedzią, jaką dała „Super Expressowi” przed świętami Otylia, poród nie przebiegł w wodzie, ale na oddziale położniczym. Mistrzyni olimpijska przebywała tam około tygodnia. Wyszła ze szpitala w dobrej formie. Zapewne szybko wróci do zawodowej aktywności. Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy.

autor: Dariusz Chrabałowski zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SPORTU