Ewa Swoboda lubi ostre gry. Podtapianie w toalecie [FOTO, WIDEO]

2017-07-13 0:07

Ewa Swoboda to nadzieja polskiej lekkiej atletyki. Zawodniczka, która 26 lipca skończy dopiero 20 lat już wyrasta na gwiazdę biegów sprinterskich. Jest dwukrotną medalistką mistrzostw Europy juniorów, zdobyła także brąz podczas tegorocznych Halowych mistrzostw Europy. W wolnych chwilach najwyraźniej lubi grać na komputerze i to w produkcje, które mogą zmrozić krew w żyłach! Zobaczcie sami!

Ewa Swoboda jest wschodzącą gwiazdą lekkiej atletyki. Polscy kibice liczą, że w ciągu kilku lat stanie się najlepszą sprinterką na świecie. Jej dotychczasowe wyniki wydają się to zwiastować. Dwa lata temu niespełna 20-letnia biegaczka na krótkich dystansach zdobyła w Eskilstunie złoto w starcie na 100 metrów oraz srebro w sztafecie na mistrzostwach Europy juniorów. Rok później w Bydgoszczy na światowym czempionacie Swoboda wywalczyła srebro. W tym roku odniosła pierwszy większy sukces w seniorskiej rywalizacji. Na Halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie zajęła trzecie miejsce w biegu na 60 metrów.

Ewa Swoboda i jej pasja: Dostała Fiata, marzy o Mustangu

Większość czasu atletka poświęca na starty i treningi. W wolnych chwilach najwyraźniej lubi pograć na komputerze. Ewa Swoboda śledzi profile gamingowe na Facebooku i uważnie przegląda posty na nich zamieszczane. Ostatnio jej uwagę przykuło nagranie z tworzenia gry "Friday the 13th", która jest adaptacją znanego horroru "Piątek Trzynastego". Na klipie widać kulisy produkcji, która obfituje w przemoc. Jest między innymi podtapianie w toalecie i bardzo mocne ciosy w głowę. Sportsmenka polubiła ten post, co może świadczyć o jej twardym charakterze!